מעצרים

מעצרים זו פעולה חוקית במדינת ישראל אשר עלולה לפגוע באופן קשה בחופש הפרט, אך כיוון שהיא חוקית טבעי שהיא מתקיימת במקרים שונים. יכולות להיות לכך סיבות רבות, כמו:

  1. מניעת בריחתו של החשוב לפני הבאתו לדין
  2. החזקת חשוב שאין לו מקום מגורים קבוע
  3. חשוד שעלול לבצע עבירות נוספות עד הטיפול בעניינו
  4. חשוד שכבר ברח בעבר ממעצר אחר
  5. החזקת אדם שעלול להזיק לאחרים כדי להגן על עצמו

לא חסרים מקרים שבהם ניתן יהיה לקבל אישור לבצע מעצר, אך מה שמשותף לכל המקרים האלה, בין אם מדובר על מעצר ימים ובין אם מדובר על מעצר עד תום ההליכים, זה שתמיד כדאי שיהיה לכם עו"ד שיעמוד לצידכם.

עו"ד שמכיר את התחום

לא חסרים אנשי מקצוע שנותנים שירותים בתחום המשפטים ומציעים הגנה או ניהול תיקים, אך לא כל עורכי הדין מכירים את תחום הפלילים. לכן, בין אם אתם צריכים להתמודד עם מעצר ובין אם אתם צריכים להתמודד עם כל הליך אחר שקשור לתחום הפלילים, כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון. עו"ד יובל גבאי הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם זקוקים לליווי משפטי בכל מה שקשור לתחום הפלילים כי לא חסר לו ניסיון והיכרות מעמיקה עם התחום.

מי מבצע את המעצרים בפועל?

כשמדברים על מעצרים במדינת ישראל ניתן לראות שברוב הגדול של המקרים הם מבוצעים על ידי המשטרה, אך יש גם מקרים חריגים שבהם המעצר יתבצע ע"י גופים אחרים. כדי לדעת שתקבלו את כל הזכויות שלכם ושאתם בידיים טובות כדאי יהיה לפנות כבר עכשיו לעו"ד המוביל בתחום והכתובת שלכם היא עו"ד יובל גבאי לענייני פלילים.